قیمتها برای طراحی سایت اختصاصی میباشند و طراحی سایت با سیستمهای مدیریت محتوا قیمت متفاوتری(ارزانتر) خواهند داشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و قیمت دقیق با شماره 09149352268 تماس بگیرید.

هزینه طراحی سایت شامل هزینه ثبت دامنه، اختصاص هاستینگ، پیاده سازی سایت، درج مطالب وب سایت، آموزش پنل کاربری وب سایت، اختصاص طراح گرافیک دو بعدی وب سایت در صورت نیاز، راه اندازی نسخه موبایلی وب سایت در صورت نیاز، پشتیبانی و نگهداری وب سایت و خدمات سئو و بهینه سازی سایت می باشد که در زیر هر یک را به صورت جداگانه توضیح خواهم داد.

طراحی قالب اختصاصی و برنامه نویسی داینامیک

 

هزینه طراحی سایت شرکتی


سایت های شرکتی سایت هایی هستند که به ارائه محصولات و خدمات مجموعه میپردازند. در پارسه وب طراحی سایت شرکتی با گرفتن اطلاعات از مشتری آغاز میشوند ما به شما گوش داده و وارد کسب و کار شما میشویم و با ایده های خلاقانه و برا ساس آخرین متد های دنیا وب سایت شما را طراحی میکنیم سایت های شرکتی شامل یکسال پشتیبانی رایگان میباشند.

قیمت پایه 5,000,000 تومان

 

هزینه طراحی سایت خلاقانه


سایت های خلاقانه ساختار خاصی ندارند و به کلی از روال کلاسیک کار خارج هستند در طراحی سایت خلاقانه تمامی تیم ما دست بکار میشوند و بهمراه ایده های خلاقانه اثر بدیع، بینظیر و ماندگاری برای کسب و کار شما طراحی میکنیم.
سایت های خلاقانه بیشتر بر اساس انیمیشن، ویدئو و جلوه های ویژه هستند و بیشترین تاثیر را روی بیننده شما خواهند داشت.

قیمت پایه 10,000,000 تومان

 

هزینه طراحی سایت مبتنی بر خدمات


طراحی سایت مبتنی بر خدمات بر اساس نیاز های مشتری محترم صورت میگیرد. سایت های مبتنی بر خدمات سایت هایی هستند که خدمات خاصی را به کاربران ارائه میدهند و ممکن است برای برای این کار از سرویس ها و api های خاصی استفاده نمایند. تمامی سایت ها و سیستم های آی بولود بر اساس برنامه نویسی اختصاصی تیم ما هستند و با آخرین تکنولوژی های روز دنیا قادر به ساخت سیستم مورد نظر شما هستیم.

قیمت پایه 12,000,000 تومان

 

هزینه طراحی استار آپ شما


اگر ایده خاصی دارید و در سطح کشوری یا جهانی بدنبال راه اندازی یک استارت آپ هستید ما در همه مراحل از ایده پردازی تا راه اندازی استارت آپ مورد نظر در کنار شما خواهیم .بود
پرتاب یک استارتاپ 5 رکن اساسی دارد: زمان، تیم کاری، ایده، منابع مالی و بیزینس پلن. و موفقیت استارتاپ شما در گرو همکاری با یک تیم با تجربه و حرفه ای در زمینه استارت آپ ها میباشد و ما با تجربه ای که در زمینه ساخت استارت آپ های موفق داریم در همه مراحل راه کارهای ویژه ای برای شما ارائه خواهیم داد. راه کارهایی که میتواند زمان و هزینه تبلیغات شما را کاهش دهد.

قیمت پایه 15,000,000 تومان

 

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی


طراحی فروشگاه اینترنتی درآی بولود  بصورت کاملا اختصاصی و بر اساس نوع محصول و خدمات شما طراحی میگردد. برنامه نویسی اختصاصی و قابلیت افزودن انواع ماژولها بر اساس نیاز کاربران از ویژگی های طراحی فروشگاه اینترنتی در آی بولود میباشد.

قیمت پایه 14,000,000 تومان

 

هزینه ثبت دامنه

تعرفه ثبت دامنه های ir در حدود 10 هزار تومان سالیانه و تعرفه ثبت دامنه های دیگر نظیر com و co در حدود 200 هزار تومان می باشد. البته دامنه هایی با مبالغ بالاتر به عنوان مثال دامنه های tv وجود دارند که هزینه ثبت آنها بالاتری از دامنه های معمولی دارند.

تعرفه هاستینگ

تعرفه هاست شما بسته به میزان فضایی که احتیاج دارید می باشد. پلان اولیه هاستینگ وب سایت از 200 مگابایت فضا شروع می شود که هزینه آن در حدود 70 هزار تومان سالیانه می باشد.

 

قیمت هاستینگ حرفه ای cPanel
300mb900,000(ریال)
500mb1,100,000(ریال)
1000mb 1,500,000(ریال)
3000mb        2,000,000(ریال)

 

نمونه کار طراحی سایت

 

آموزش پنل کاربری سایت

پس از اتمام پروژه سیستم مدیریت محتوای وب سایت می بایست به کارفرما آموزش داده شود. هزینه آموزش پنل کاربری در حدود 50 هزار تومان می باشد. پس از آموزش پنل کاربری کارفرما قادر خواهد بود مطالب، منوها و تصاویر سایت را مدیریت نماید.(برای پروژه های بالای 150،000،00 ریال رایگان میباشد.)

پشتیبانی یکساله سایت

سایت پس از ساخت نیاز به پشتیبانی یکساله دارد تا چنانچه برای سایت مشکلی به وجود آمد و یا سوالی برای کارفرما مطرح شد بتواند موارد را از تیم پشتیبانی وب سایت پیگیری نماید. هزینه پشتیبانی یکساله وب سایت در حدود 10,000,000 تومان می باشد.(برای پروژه های بالای 100،000،000 ریال رایگان میباشد.)

درج مطالب وب سایت(در صورت نیاز)

درج مطالب وب سایت کار فنی و پیچیده ای نیست و کارفرما می تواند با آموزشی که می بیند این کار را به راحتی انجام دهد. در صورتی که کارفرما این وظیفه را به آی بولود محول نمایید هزینه درج مطالب وب سایت در حدود 15,000,000 تومان می باشد. البته هزینه درج مطالب وب سایت با توجه به میزان اطلاعات متغیر بوده و هزینه اعلام شده برای درج مطالب پیش فرض شرکتی می باشد.(برای پروژه های بالای 20,000,000 ریال رایگان میباشد.)

اضافه نمودن زبان جدید به سایت(در صورت نیاز)

هزینه اضافه نمودن زبان جدید به وب سایت در حدود 30 درصد از عدد کل می باشد. به عنوان مثال در صورتی که عدد کل طراحی سایت در حدود 500 هزار تومان باشد هزینه اضافه نمودن زبان جدید به سایت در حدود 200 هزار تومان می باشد. البته این درصد در پروژه های مختلف بسته به نوع پروژه متفاوت است و می بایست موردی مشخص گردد.

 

استعلام قیمت

دریافت قیمت انلاین طراحی سایت،سئو وب سایت..

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت در ارومیهسئو سایت در ارومیهطراحی سایت با لاراول در ارومیه