طراحی سایت مشاوره حقوقی انلاین عدل بند

در این پروژه، تیم ما با هدف ایجاد یک سامانه جامع برای مشاوره آنلاین حقوقی ومشاوره تلفنی  به توسعه و اجرای یک وبسایت حرفه‌ای نمود. این سامانه به کاربران امکان می‌دهد تا به سرعت و با سهولت با مشاوران حقوقی متخصص در ارتباط باشند.

بخش خدمات سایت عدل بند 

در این بخش هدف اصلی ما بر ایجاد یک سامانه جامع برای مشاوره آنلاین حقوقی بود. ما به دنبال ایجاد یک پلتفرم حرفه‌ای و کارآمد برای کاربرانی بودیم که در جستجوی پاسخ به سوالات حقوقی خود یا درخواست مشاوره حقوقی بودند. با این ایده به طراحی و اجرای یک وبسایت با رابط کاربری مدرن، متناسب با نیازهای مشتریان، پرداختیم شما میتوانی در این صفحه درخواست مشاوره تلفنی و مشاوره متنی سوال و جواب درخواست تنظیم داد خواست و ... قرار داده شده که تا کاربران بتوانند از خدمات استفده کنند.

بخش سوالات حقوقی سایت عدل بند

این وبسایت دارای صفحات ضروری و جداگانه است . در این صفحه از سایت مشتری را به سوالاتی که ممکن است برایش پیش امده باشد در این قسمت میتواند مشاهده کند و از سر درگمی بازدید کنندگان جلوگیری میکنند.

قسمت مقالات یا مجله حقوقی سایت عدل بند

برای این وبسایت بخش مقالات اختصاصی در نظر گرفته شده است . هر کسی از سئو سر رشته ای داشته باشد میداند که بخش بلاگ یک وبسایت یک عنصر مهم و تاثیر گذار در سئو است . سایت عدل بند مقالات مد نظر خود را در این بخش آپلود کرده و آنرا با متقاضیان خود در اشتراک میگذارد.

ما توانسته اینم در این پروژه

 ارتقاء ارتباط بین مشاوران حقوقی و کاربران ایجاد کنیم و بهبودهای اساسی در فرآیند مشاوره حقوقی آنلاین را هم فراهم کنیم.