خدمات گروه آی بولود

همه چیز برای یک کار عالی آماده است.

طراحی انواع وب سایت

طراحی و راه اندازی انواع وب سایت شرکتی،فروشگاهی،دولتی... ما با توجه بر دانش حاصل از پروژه‌های موفق و استفاده از بهترین تکنولوژی روز طراحی وب سایت و با در نظر گرفتن بازار کشور، آماده است تا شما مشتری عزیز را همراهی کند.

صفحه طراحی انواع وب سایت
طراحی انواع وب سایت
فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

یکی از روش‌های ایجاد درآمد مستقیم از اینترنت، راه اندازی سایت‌های فروشگاهی می‌باشد. فروشگاه های اینترنتی که امروزه در ایران در حال فعالیت هستند، جز پردرآمدترین کسب و کار های اینترنتی کشور بوده و از همین رو بسیاری علاقه‌مند به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هستند.

صفحه فروشگاه اینترنتی

سئو وبسایت

بیشترین ورود کاربران به سایت شما جستجو است. پس سئو و بهینه سازی وب سایت می‌تواند در افزایش ترافیک مرتبط و هدفمند شما تاثیر چشمگیری داشته باشد. اما سئو سایت باید با آگاهی کامل و به صورت اصولی انجام شود و اگر به دست افراد غیر حرفه‌ای سپرده شود، ممکن است نتیجه آن عکس باشد.

صفحه سئو وبسایت
سئو وبسایت
طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

مسلما شما یک طرح و ایده در سر خود دارید ولی توانایی اجرای گرافیکی آن را ندارید به همین خاطر ایده خودتان را به طراحان ما توضیح می دهید و آنها ایده شما را تصویر سازی گرافیکی می کنند، البته ما در این بین به مشاوره هایی هم می دهیم مثلا ممکن است طرحی و یا ایده ای از نظر شما خوب و موفق باشد ولی براساس تجربه ما مخاطب پسند نباشد

صفحه طراحی گرافیک

نرم افزار ویندوز

تولید نرم افزارهای تحت ویندوز نرم افزار مدیریتی،حسابداری،فروشگاهی با به کارگیری برنامه نویسان باتجربه و خلاق در این زمینه

صفحه نرم افزار ویندوز
نرم افزار ویندوز
تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

ساخت ویدئو های تبلیغاتی کوتاه برای معرفی مشاغل ،ساخت انیمیشن لوگوی شما با سبک های سه بعدی ، فلت برای ابتدای ویدئو ها

صفحه تیزر تبلیغاتی

آخرین نوشته‌ها