شبکه های اجتماعی نقش پررنگی در رونق کسب و کارها دارند چرا که مخاطبان زیادی در فضای مجازی وجود دارند و با جذب بخشی از این مخاطبان و تبدیل آنها به مشتری های وفادار، میتواند منجر به افزایش صد در صدی فروش و رونق فوق العاده بیزینس شما شود.
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که جایگاه خود را در میان مردم ایران تثبیت کرده است و خرید و فروش در این شبکه اجتماعی بسیار جا افتاده است. همانطور که فروش محصول و ارائه خدمات در اینستاگرام پرسود است، فعالیت موفق در این فضای رقابتی هم شرایط خاص خود را دارد. مدیریت صفحه اینستاگرام که منجر به فروش بیشتر و افزایش مخاطبان واقعی شما بشود نیاز به مهارت های خاصی دارد. 
شرکت آی بولود با داشتن متخصصان در زمینه مدیریت پیچ اینستاگرام و ادمین اینستاگرام میتواند به کسب و کار های شما رونق ببخشد.


ادمین اینستاگرام کیست؟


ادمین اینستاگرام (admin) یک کلمه انگلیسی است که معنی آن مدیر است. ادمین اینستاگرام به شخصی گفته میشود که کاراهای لازم برای یک صفحه اینستاگرام را انجام میدهد. فعالیت های ادمین پیج اینستاگرام با توافق صاحب بیزینس و اهدافی که دارند تعیین میشود. در واقع صفحه کاری شما در اختیار فرد دیگری قرار میگیرد و کارهای مرتبط با پیج را انجام میدهد
برای محتوای تخصصی تر لازم است افراد دیگری با ادمین همکاری داشته باشند. طراح گرافیک، عکاس و فیلم بردار برای تولید محتوای تصویری با کیفیت. 

 

ادمین اینستاگرام کیست؟


ادمین اینستاگرام چه وظایفی دارد؟


اولین و ساده ترین وظیفه یک ادمین اینستاگرام منتشر کردن پست ها و استوری های تولید شده توسط تیم است. ادمین در صورت داشتن تخصص کافی میتواند تولید محتوای با کیفیت را انجام دهد، کپشن مرتبط برای پست بنویسید، هشتگ گذاری های صحیح را انجام دهد و نهایتا در ساعت مناسب و به صورت مرتب محتوا را منتشر کند. 
در مراحل بعد ادمین با استراتژی های خاصی اقدام به جذب و یا افزایش فالوور خواهد کرد. ادمین به کامنت ها و دایرکت ها پاسخ میدهد و با این شیوه به افزایش تعامل فالوور ها با پیچ کمک میکند.
همانطور که میبینید کارهای زیادی برای بالا بردن فالوور و فروش یک پیج اینستاگرامی نیاز به انجام است و انجام تمامی این کارها به تنهایی ممکن نیست.
لازم است یک تیم، متشکل از چند متخصص وظایف مربوط به هر قسمت را انجام دهند.


خدمات مدیریت پیچ اینستاگرام شامل چه مواردی میشود؟


خدماتی که ما برای پیج های اینستاگرامی ارائه میدهیم شامل

  • اصلاح بایو و تصویر پروفایل پیج
  • ایجاد هایلات های لازم 
  • طراحی یک تم مناسب برای پیج شما
  • طراحی استراتژی محتوایی و نوشتن تقویم محتوایی
  • تولید پست و استوری مناسب، با کپشن و هشتگ هایمرتبط
  • بهبود امنیت پیج
  • جذب فالوور واقعی با شیوه های دیجیتال مارکتینگ
  • بالا بردن میزان تعامل با مخاطب 
  • برگزاری مسابقات و تعامل با پیج های مرتبط به حوزه کاری شما
  • هماهنگی تبلیغات 

ادمین اینستاگرام کیستخدمات مدیریت پیچ اینستاگرام


امنیت پیچ شما را چگونه تامین میکنیم؟


امنیت پیج اینستاگرامی و جلوگیری از هک شدن پیج یکی از کارهایی است که افراد پول زیادی بابت آن دریافت میکنند اما این کار کلاه برداری بیش نیست چرا که اینستاگرام روش هایی را برای افزایش امنیت پیج معرفی کرده است و با رعایت آنها مشکلات امنیتی شما رفع خواهد شد. ما به شما کمک میکنیم تا صفحه ای امن تر داشته باشید.


ادمین اینستاگرام چگونه باعث افزایش فروش در پیج می شود؟


محتوا وقتی خاص و با کیفیت باشد و به بهتر نحو محصول شما را معرفی کند، موجب ایجاد نیاز در مخاطب و پس از آن افزایش فروش میشود. رقابت در اینستا برای بالا بردن فالوور و فروش بیشتر بسیار زیاد است. کسب و کاری در این رقابت برنده است که بتواند تعامل خوبی با مخاطبان داشته باشد، اعتمادشان را جلب کند و همچنین آنها ترغیب به خرید نماید. مسئول تولید محتوا با توجه به استراتژی نعیین شده برای تولید محتوا اقدام به ساخت محتوای تک و بدون کپی میکند. محتوا با توجه به سیاست کاری پیج و همچنین جذب مخاطب و افزایش فروش انجام میشود. همچنین ادمین با پاسخگویی به کامنت ها و نظرات و استوری های جذاب، با فالوور های پیج رابطه ای صمیمانه برقرار میکند و موجب تعامل بیشتر با صفحه اینستاگرام شما میشود.

ادمین اینستاگرام

 

مدیریت پیج اینستاگرام در ارومیه

اگر به دنبال شرکتی هستید که در ارومیه مدیریت صفحه اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی را انجام دهد، شرکت آی بولود همان شرکتی است که بدنبال آن هستید. در آی بولود متخصصین طراحی گرافیک، تولید محتوا و مارکتینگ با هم فعالیت میکنند و به شما کمک میکنند تا به جای پرداخت حقوق ماهیانه به چندین نفر متخصص، یک مبلغ را به عنوان هزینه ماهیانه پرداخت کنید و بهترین نتیجه را بگیرید. افزایش فروش، افزایش فالوور، دادن تبلیغ به پیج های مناسب، تعامل با هم صنفی ها و شناخته شدن برند شما از جمله نتایجی است که با همکاری درست با متخصصان بدست می آید.