شهرستان ماکو در شمال غرب ایران در شمال استان آذربایجان غربی قرار گرفته‌است که از شمال به  کشور ترکیه، از شرق به  جمهوری آذربایجان و شهرستان پلدشت و از مغرب به کشور ترکیه و شهرستان چالدران و از جنوب به شهرستان شوط محدود است.
شهرستان ماکو بخشی از منطقه آزاد ماکو به عنوان جوانترین منطقه آزاد کشور از نظر جغرافیایی بزرگترین منطقه آزاد ایران و دومین منطقه آزاد جهان بعد از منطقه آزاد شانگهای چین است و این منطقه به تنهایی بیش از ۷۵ درصد کل مساحت مناطق آزاد کشور را به خود اختصاص داده‌است.

ماکو یکی از شهرهای زیبای آذربایجان غربی است که به دلیل قدمت تاریخی و موقعیت جغرافیایی از آب و هوای بی نظیر و جاذبه های فراوانی برخوردار است. برخی از این جاذبه ها شهرت جهانی دارند. این شهر مرزی در همسایگی ارمنستان، ترکیه و آذربایجان واقع شده است. به عبارت دقیق‌تر، ماکو در دره‌ای قرار دارد که رودخانه زنگمار از آن عبور می‌کند و به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود.

منطقه آزاد ماکو

براى مناطق آزاد تجارى يکسرى مزايائى فهرست شده است، که البته بعضى از اين مزايا مکمل و زمينه‌ساز برخى ديگر هستند. اين مزايا هم‌چنين براى هر کشور نيز متفاوت است و يا حداقل از نظر تقدم و تأخر آن فرق دارد. بدين معنى که هر کشور مزيت خاصى را بيش از ديگر مزيت‌ها اهميت داده و کوشش و حمايت‌هاى خود را نيز در اين قسمت متمرکز مى‌کند. اين مزايا عبارت هستند از:
- اشتغال
- تأمين درآمدهاى ارزى از طريق ايجاد ارزش افزوده.
- ارتقاء و توسعه فعاليت‌هاى توليدى با جهت‌گيرى صادراتى توسط سرمايه‌گذارى‌هاى خارجى و سرمايه‌هاى سرگردان داخلى.
- دستيابى به دانش فنى و تکنولوژى و ارتقاء سطح مهارت‌هاى کارگرى و هم‌چنين مديريت‌هاى کارگرى و بازرگانى.
- توسعه ناحيه‌اى و محروميت‌زدائى
- ايجاد يک الگوى کوچک و مناسب با توجه به نيروى کار و توان اقتصاد داخلى
- استفاده از مشاغل جنبى ايجاد شده.

در ماکو کسب و کارتان را شاخص و ماندگار کنید…
همشهریان عزیز در ماکو ، برای داشتن وب سایت ویژه و به یاد ماندنی در ذهن همگان نیاز به تیم فنی، متخصص و خوش سلیقه جهت اهداف طراحی سایت خود دارید که این تیم در قالب شرکت طراحی سایت در ماکو  با نهایت دقت و کیفیت ممکن با شما همراه بوده و جایگاه ویژه ای را برای کسب و کار شما در دنیای مجازی ایجاد کنند. ازحسن انتخاب و سلیقه شما جهت طراحی سایت در ماکو مفتخریم همچنان با ما همراه باشید.

اهمیت طراحی سایت در ماکو

منطقه آزاد ماکو یکی از مناطق آزاد هفت‌گانه ایران است که در راستای اهداف اقتصادی این کشور، ایجاد آن در ۲۴ مردادماه سال ۱۳۸۹ تصویب‌شده است.
سوالی که ممکن است برای ما پیش بیاید این است چرا طراحی وب سایت در ماکو برای کسب و کارها حائز اهمیت می باشد؟

طراحی وب سایت اولین مرحله از ایجاد کسب و کار های آنلاین شما است. که با داشتن آن می توانید درآمد بیشتری را کسب کنید. امروزه بیشتر کارها با موتورهای جستجو و خریدها به صورت آنلاین انجام می شود. پس چرا یک نفر که شغلش قلمزنی است، برای خود یک وب سایت نداشته باشد که بتواند محصولات (صنایع دستی) را در وب سایت خود قرار دهد و با کاربران اینترنتی داخل و خارج ایران ارتباط برقرار نماید تا بتواند محصولات خود را از این طریق به فروش برساند؟

طراحی سایت در ماکو

شما به احتمال فراوان با جستجوی عبارت های طراحی سایت در ماکو یا طراحی وب سایت در ماکو ، به این صفحه رسیده اید. پس باز هم به احتمال زیاد صاحب کسب و کاری در شهر ماکو هستید و می خواهید برای کسب و کار خود یک وب سایت آماده کنید، شاید هم در حال حاضر وب سایت دارید اما نیاز به باز طراحی سایت خود دارید.

بیایید به فرض بالا برگردیم که شما عبارت طراحی سایت ماکو را جستجو کردید و از صفحه اول نتایج جستجوی گوگل به این صفحه هدایت شده اید و کسب و کارتان نیز در ماکو مستقر است، بدین ترتیب نتیجه می گیریم که اگر شما به دنبال خدمات طراحی وب سایت هستید، تمایل دارید که شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در ماکو حضور داشته باشد، تا شما دیگر دغدغه ترتیب جلسات مشاوره در این باره، آموزش هایی که بعد از طراحی سایتتان باید ببینید و مهم تر از همه پشتیبانی سایتتان را به واسطه اینکه شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت در ماکو است، دیگر نخواهید داشت.

 

بهینه سازی موتور جستجو یا سئو سایت در ماکوسئو سایت در ماکو

برای حضور در فضای آنلاین، داشتن یک وب سایت تازه شروع کار است. اینکه وب سایت شما در موتورهای جستجویی مانند گوگل جایگاه خوبی داشته باشد بسیار مهم است و در واقع هدف شما از راه اندازی سایت را که افزایش فروش بوده می تواند تحقق بخشد. تیم سئو سایت بهیدو با دانش فنی بالا و به روز خود می توانند شما را یاری کنند تا در هر “کلمه کلیدی” که مرتبط با کسب و کار شماست، در گوگل جایگاه شایسته ای پیدا کنید. درست همانطور که شما از طریق جستجوی عبارت طراحی سایت ماکو ، در گوگل بازدید کننده سایت بهیدو شدید.

 

شروع کسب و کار اینترنتی در ماکو

طراحی سایت اولین مرحله در راه‌اندازی سیستم کسب‌وکار اینترنتی است که هر چه بهتر و اصولی‌تر انجام شود، میزان موفقیت پروژه و در نهایت درآمد حاصل از فروش بیشتر خواهد بود که برای همه به خصوص ماکوی های عزیز این موضوع بسیار هائز اهمیت است. از طرفی دیگر چنانچه طراحی سایت در ماکو ، حرفه‌ای و مطابق با اصول و قوانین موتورهای جستجو (سئو) باشد، در نتایج جستجوی آن‌ها رتبه بهتری را به دست آورده و کاربران بیشتری به سمت سایت موردنظر خواهد کشاند. با طراحی سایت حرفه‌ای کاربران به مشتریان دائمی تبدیل شده و از طریق آن‌ها بازاریابی برای کسب‌وکارتان انجام خواهند گرفت که همین هم میزان فروش را بیشتر خواهد کرد. اما نکته مهم اینجاست که، طراحی سایت حرفه‌ای فقط از عهده یک طراح و متخصص حرفه‌ای بر‌می‌آید.

تحلیل سایت در ماکو

شاید علاقه داشته باشید در جریان آخرین وضعیت میزان عملکرد مثبت سایت خود قرار بگیرید یا بخواهید سایت خود را با رقبایتان مقایسه کنید؛ لازمه‌ی هردو مورد، تجزیه و تحلیل سایت است. احتمالا شما با جست‌وجوی عبارت تحلیل سایت در ماکو به صفحه این شرکت رسیده‌اید؛ برای انتخاب و کلیک کردنِ شما روی نامِ سایت شرکت بهین مبتکران ایده، تلاش و تحلیل سایت انجام شده است تا مخاطب راه خود را پیدا کند.

پشتیبانی از اهداف شرکت و حرفه شما، نیازمند آنالیز و تحلیل کامل و جامعی است. می‌توانید تحلیل سایت خود را به کمک کارشناسان شرکت ما انجام دهید.