طراحی نرم افزار انبار داری تحت وب 

دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبار و مدیریت دائمی و آنلاین بر روی کالاهای موجود در انبارها و گردش کالاها که همیشه بخش عظیمی از سرمایه را به خود اختصاص می دهند، باعث افزایش سرعت ارائه خدمات به مشتریان ، کاهش هزینه ها و سود آوری سازمان می گردد و یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت‌ها محسوب می شود و مشکلات موجود در سیستم های دستی ، سنتی و آفلاین را از بین می برد. سیستم جامع تامین كنندگان و مدیریت انبار تحت وب ، با محاسبه فرآیند ثبت عملیات، موجودی کالا ، مدیریت انبار را برای شما تسهیل می‌بخشد.

 

تیم آی بولود طراح انواع سایت فروشگاهی و شرکتی است. ما به صورت غیر حضوری و دورکاری هم کار میکنیم. برای طراحی سایت در ارومیه ، سئو سایت در ارومیه و طراحی سایت در تبریز و شهر های دیگر با ما تماس بگیرید.

 

سیستم انبارداری آنلاین چیست؟

به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک، کارها و وظایف زیادی وجود دارند که باید به آن‌ها رسیدگی کنید. سودسازی و جریان نقدینگی همیشه در پس ذهن شما هستند. به‌علاوه شما باید عملیات روزانه و کارهای روزمره کسب و کار خود را مدیریت کنید. هنگامی که می‌خواهید مظنه قیمت بدهید، سفارش بگیرید یا سفارش ثبت کنید و سفارشات دریافتی را ارسال کنید شاید مجبور باشید کمی این دست و آن دست کنید یا محتاط باشید. شما یک مدل کسب ‌و کار ناب را با حداقل هزینه‌های سربار مدیریت می‌کنید و استفاده از نرم افزار مدیریت موجودی مبتنی بر وب و سیستم انبارداری تحت وب نقش مهمی در این فرایند ایفا می‌کند.

 

انبار و انبارداری چیست؟


انبار به محلی گفته می‌شود که کالاها، طبق چیدمانی خاص و به طور ایمن در آن نگهداری می‌شود و هریک دارای یک کد کالا هستند. نگهداری اقلام به صورت سازمان یافته در انبار منجر به صرفه جویی در هزینه و افزایش بهره وری خواهد شد. انبارداری نوعی تسهیلات است که در کنار قفسه‌های ذخیره‌سازی، به تولیدکنندگان و بازرگانان این امکان را می‌دهد که اختلافات بین جریان ورودی و خروجی کالا را کنترل کنند.

نرم افزار انبار داری آنلاین به عنوان حلقه مرکزی حوزه لجستیک وظیفه مدیریت موجودی و جابجایی کالاها در حکم مرکز هرینه را برعهده دارد‌، ازاین رو امکاناتی نظیر جلوگیری از افزایش مصرف کالا‌، زمان‌بندی تامین به موقع کالاها‌، جلوگیری از سفارشات اضافی و تکراری‌، خرید به صرفه جهت جلوگیری از راکد شدن سرمایه در نرم افزار انبارداری بسیار ضروری می باشد.
مدیریت انبار و کنترل موجودی ، نقطه سفارش ، وضعیت کالا و اقلام راکد از مهمترین کنترل ها و گزارشات در سیستم کنترل موجودی و انبار مصرفی می باشد.
در واحد های تولیدی در صورت عدم دسترسی به این گزارشات ضررهای مالی بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت.  یکی از مهمترین گزارشات روزانه در هر انبار و سیستم انبار داری گزارش انحراف از نقطه سفارش ، حداقل موجودی ، حداکثر موجودی و تعداد بهینه سفارش و زمان تامین می باشد . مدیریت انبار به معنای ثبت رسید و حواله در انبار نمی باشد ، شما به راحتی و بدون هیج هزینه ای می توانید از یک فرم اکسل در خصوص رسید و حواله انبار استفاده نمایید . 
مدیریت انبار یعنی تحلیل و آنالیز گزارشاتی که سیستم جامع انبار برای سازمان و شرکت شما آماده می کند . مهمترین نکته در خصوص نرم افزارهای انبار گزارشات تحلیلی ، آماری ، مقایسه ای و دسترسی راحت به این اطلاعات است .

 

مزایای سیستم انبارداری آنلاین 

 

  • استفاده از این سیستم بسیار ساده است و تمامی کارمندان شما میتوانند به آسانی از آن استفاده کنند.
  • در تمامی دستگاه ها میتوان این سیستم انبارداری آنلاین را اجرا کرد. 
  • یک سیستم یکپارچه و بدون مشکل خواهید داشت.
  • مشکل آپدیت شدن اطلاعات در این سیستم وجود ندارد و همه چیز به طور آنی آپدیت میشود.