از جمله خدمات گروه ]ی بولود بهینه سازی سایت ( سئو ) مبتنی بر دانش، به صورت کاملا تضمینی و پایدار است. از جمله فعالیت های ما برای سئوی وب سایت شما عبارتند از:بررسی کامل اهداف بازاریابی مشتری ، کسب رتبه در گوگل و به حداکثر رساندن ورودی سایت ، بهینه سازی وب سایت مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل و به صورت پایدار و تضمینی ، سئو داخلی (On-Page) کاملا اصولی و استاندارد ، بررسی کلمات کلیدی پر بازدید ، استفاده از تحلیل گرهای قدرتمند مثل Semrush، Moz، ahrefs، woorank ، امکان ارائه گزارش های روزانه از وضعیت کلمات کلیدی و سلامتی سایت ، تهیه محتوای بهینه برای موتورهای جستجو ، به اشتراک گذاری خودکار محتوای سایت در شبکه های اجتماعی ، لینک سازی مرتب و با کیفیت ، تمرکز بر روی تجربه کاربری (UX) برای جذب بیشتر کاربر و نگه داشتن بیشتر کاربر در سایت ، تشخیص و رفع کامل ایرادات فنی سئوی سایت ، بررسی کامل سایت (Website Audit) به صورت منظم ، آنالیز و بررسی رقابتی آنلاین وب سایت ، بهبود محتوای فعلی و تولید محتوای اصولی در سایت ، استفاده از ابزارهای قدرتمند برای بررسی ترافیک سایت ، بهینه سازی دقیق لینک های داخلی سایت.

امروزه همه می دانند که داشتن یک سایت به تنهایی کمکی به رشد کسب و کار آنها نخواهد کرد. ساخت سایت برای شرکت اگر کمکی به بیشتر دیده شدن کسب و کار شما نکند و نتواند مخاطب شما را جذب نماید، عملا ارزشی ندارد و با انجام این کار هزینه و زمان خود را هدر داده اید. بنابراین یک سایت حرفه ای باید شامل ویژگی های مناسبی از جمله این موارد باشد: طراحی آن مطابق با الگوریتم های گوگل باشد و در نتایج گوگل به خوبی دیده شود، امنیت بالا داشته باشد، سرعت لود مناسب داشته باشد، کاربردی بوده و کاربران بتوانند به سادگی اطلاعات مناسب را پیدا کنند، گرافیک خلاقانه و جذاب داشته باشد و ریسپانسیو باشد و بتواند در مقیاس های مختلف از نظر سخت افزاری و حجم کاربر پاسخ مناسبی را ارائه دهد و از همه مهمتر قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت های مشابه (سئو) است. تیم آی بولود به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و با تجربه در زمینه طراحی سایت در ارومیه ، به تمام این ویژگی ها مسلط هستند و یکی از اصول کاری ما در آی بولود این است که مشاور مشتری باشیم و نهایت تلاش خود را برای موفقیت و رشد کسب و کار مشتریان خود به کار بندیم. سایت های بزرگ و موفقی که تا کنون توسط ما اجرا شده است و رضایتمندی مشتریان مان گواه این ادعا است.
تلاش ما بر این هست که بتوانیم بهترین خدمات طراحی وب سایتو سئو را به مشتریان خود ارائه کنیم. طراحی سایت در شرکت آی بولود ارومیه  به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سئو و طراحی سایت نه تنها در ارومیه بلکه در سرتاسر ایران آماده خدمات رسانی به شما عزیران است. هدف از تشکیل این گروه، توسعه وب فارسی و کمک به افراد و صنایع مختلف برای حضور در بازار وب است. طراحی سایت ارومیه برای تسریع و فراهم نمودن بستری مناسب برای حضور در دنیای تجارت آنلاین به مشاوره طراحی سایت و بررسی نیازهای مشتریان و راهنمایی برای دست یابی به یک مسیر و نتیجه در زمینه کاری شما اقدام می نماید.
در نظر داشته باشید که ما صرفا برای مشتریان خود سایت طراحی نمی کنیم بلکه با طراحی سیستم های اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل ابزاری را در اختیار آنها قرار می دهیم تا بتوانند به نتایج مورد نظر خود برسند. همچنین علاوه بر ایجاد ابزار مناسب به آنها کمک می کنیم تا بتوانند به خوبی از این ابزار استفاده کنند و تا انتهای راه همراه آنها هستیم. برخی از خدمات مهمی که آی بولود به مشتریان خود ارائه می دهد عبارتند از : طراحی سایت حرفه ای ، سئو و بهینه سازی سایت  و مشاوره بازاریابی اینترنتی در ارومیه و شهرستان است.