اگر شما هم سایت داشته باشید حتما کلمه سئو سایت به گوشتان خورده است. یکی از روش های آشنایی مخطبان با یک وب سایت از طریق جستجو در گوگل است. فرض کنید کاربر نیاز به گل طبیعی دارد ولی سرویس دهنده ای که گل طبیعی با امکان خرید آنلاین را نمیشناسد پس با جستجوی کلمه "خرید آنلاین گل" سایت های ارائه دهنده این خدمات را شناخته و سفارش خود را در یکی از این سایت ها ثبت میکند و این جستجوی ساده، مقدمه ای برای مشتری ثابت شدن برای این مجموعه را فراهم میکند.

در این فرایند سایت هایی که در نتایج گوگل نمایش داده اند برای کلمات خاصی " سئو " شده اند و موتور جستجو گوگل به درستی تشخیص داده است که این سایت ارائه دهنده خدمات "خرید آنلاین گل" است. زمانی که کاربر این کلمه را سرچ کرد، سایت شناخته شده برایش نمایش داده میشود.

 

سئو سایت یعنی استفاده از شیوه های بخصوص برای شناساندن وب سایت برای موتورهای جستجو

 

آی بولود شرکتی است که خدمات سئو در ارومیه را با یک تیم متخصص انجام میدهد. در ادامه با مفهوم سئو و آنچه یک شرکت سئو انجام میدهد آشنا خواهیم شد.

 

سئو چیست؟

 

سئو به تکنیک هایی گفته میشود که موجب شناخته شدن برای موتورهای جستجو مثل گوگل میشود. رتبه گرفتن در گوگل و بهبود رتبه های سایت همچنین گرفتن رتبه های بالای گوگل، کاری است که سئوکار یا شرکت سئو سایت انجام میدهند. سئو میتواند به طور مستقیم در برندینگ و فروش شما تاثیر بگذارد. همچنین موجب افزایش تقاضا برای خدمات شما میشود. سئو شامل تکنیک های زیادی است که متناسب با هر وب سایت مجموعه ای از آنها انتخاب میشوند.

کاری که سئوکار انجام میدهد؛ انتخاب کلمه و یا کلمات کلیدی مناسب با سایت شماست.

سایت توسط سئوکار و متخصصان ما مورد بررسی قرار میگیرند تا از لحاظ فنی مشکلی نداشته باشد. به عنوان مثال سرعت لود صفحات شما یکی از معیارهای مهم و تاثیر گذار هم برای گوگل و هم برای کاربران شما است پس در صورت وجود مشکل متخصصان اقدام به رفع آن مینمایند.

در روند سئو و بهبود رتبه هدف کارفرما کاملا در نظر گرفته میشود. به عنوان مثال کارفرما وب سایتی دارد که رتبه دار است و انتظار کارفرما افزایش کلیک است. استراتژی های خاصی در این  موارد در نظر گرفته میشود.

 

سئو سایت و بهبود رتبه وب سایت یک شیوه مارکتینگ فوق العاده اس.

 

چرا آی بولود؟

 

آی بولود یک شرکت طراحی سایت در ارومیه است که در هنگام طراحی سایت اصول اولیه سئو را رعایت میکند. در مرحله بعد تیم سئو آی بولود به طور کاملا تخصصی روی سئو و بهبود رتبه سایت کار میکنند و در کلمات کلیدی اختصاصی کسب و کار شما، قول بهبود رتبه و افزایش بازدید و در مرحله بعد افزایش مشتریان را میدهند.

ما به مشتریان امکان مشاوره رایگان حضوری و غیرحضوری میدهیم. در این مشاوره اطلاعات جامع و کاملی به شما داده میشود. سایت شما بررسی میشود و زمان و هزینه مورد نیاز برای بهبود رتبه های سایت به شما گفته میشود. این جلسات هم به نفع کارفرماست و هم به نفع شرکت.

 

سئو سایت در ارومیه

 

مارکتینگ در بازار ارومیه و سبقت گرفتن از رقبا توسط سئو سایت در ارومیه، یکی از شیوه های افزایش مشتری و فروش به مخاطبان همشهری میباشد.

برای بیزینس هایی که در ارومیه حضور دارند و همچنین شرکت های این شهر، سئو سایت تاثیر فوق العاده ای میتواند داشته باشد. سئو و رتبه بالا در گوگل به شما کمک میکند از رقبای خود پیشی بگیرید و برند سازی بهتری انجام دهید.

 

 


اگر سایت شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل ظاهر نمی شود، شرکت شما آنجاست. حتی اگر کسب و کار شما در صفحه دو، سه یا چهار از نتایج جستجو ظاهر شود، سایت شرکت شما برای اکثر کاربران نامرئی است. این به این دلیل است که تنها 25٪ از کاربران از اولین صفحه جستجو عبور می کنند. سئو در سایت شما کار می کند و مشکلات سایت را شناسایی می کند و سایت شما را برای دیده شدن بهتر در موتورهای جستجو بهینه می کند. تیم سئو ورد با ۲۱۰ عامل گوگل که منجر به موفقیت می شود، آشنایی کامل دارد. با افزایش بازدیدهای ارگانیک از برند شما، سئو رشد واقعی شرکت شما را در محیط وب افزایش می دهد.

از جمله خدمات گروه ]ی بولود بهینه سازی سایت ( سئو ) مبتنی بر دانش، به صورت کاملا تضمینی و پایدار است. از جمله فعالیت های ما برای سئوی وب سایت شما عبارتند از:بررسی کامل اهداف بازاریابی مشتری ، کسب رتبه در گوگل و به حداکثر رساندن ورودی سایت ، بهینه سازی وب سایت مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل و به صورت پایدار و تضمینی ، سئو داخلی (On-Page) کاملا اصولی و استاندارد ، بررسی کلمات کلیدی پر بازدید ، استفاده از تحلیل گرهای قدرتمند مثل Semrush، Moz، ahrefs، woorank ، امکان ارائه گزارش های روزانه از وضعیت کلمات کلیدی و سلامتی سایت ، تهیه محتوای بهینه برای موتورهای جستجو ، به اشتراک گذاری خودکار محتوای سایت در شبکه های اجتماعی ، لینک سازی مرتب و با کیفیت ، تمرکز بر روی تجربه کاربری (UX) برای جذب بیشتر کاربر و نگه داشتن بیشتر کاربر در سایت ، تشخیص و رفع کامل ایرادات فنی سئوی سایت ، بررسی کامل سایت (Website Audit) به صورت منظم ، آنالیز و بررسی رقابتی آنلاین وب سایت ، بهبود محتوای فعلی و تولید محتوای اصولی در سایت ، استفاده از ابزارهای قدرتمند برای بررسی ترافیک سایت ، بهینه سازی دقیق لینک های داخلی سایت.

امروزه همه می دانند که داشتن یک سایت به تنهایی کمکی به رشد کسب و کار آنها نخواهد کرد. ساخت سایت برای شرکت اگر کمکی به بیشتر دیده شدن کسب و کار شما نکند و نتواند مخاطب شما را جذب نماید، عملا ارزشی ندارد و با انجام این کار هزینه و زمان خود را هدر داده اید. بنابراین یک سایت حرفه ای باید شامل ویژگی های مناسبی از جمله این موارد باشد: طراحی آن مطابق با الگوریتم های گوگل باشد و در نتایج گوگل به خوبی دیده شود، امنیت بالا داشته باشد، سرعت لود مناسب داشته باشد، کاربردی بوده و کاربران بتوانند به سادگی اطلاعات مناسب را پیدا کنند، گرافیک خلاقانه و جذاب داشته باشد و ریسپانسیو باشد و بتواند در مقیاس های مختلف از نظر سخت افزاری و حجم کاربر پاسخ مناسبی را ارائه دهد و از همه مهمتر قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت های مشابه (سئو) است. تیم آی بولود به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و با تجربه در زمینه طراحی سایت در ارومیه ، به تمام این ویژگی ها مسلط هستند و یکی از اصول کاری ما در آی بولود این است که مشاور مشتری باشیم و نهایت تلاش خود را برای موفقیت و رشد کسب و کار مشتریان خود به کار بندیم. سایت های بزرگ و موفقی که تا کنون توسط ما اجرا شده است و رضایتمندی مشتریان مان گواه این ادعا است.
تلاش ما بر این هست که بتوانیم بهترین خدمات طراحی وب سایتو سئو را به مشتریان خود ارائه کنیم. طراحی سایت در شرکت آی بولود ارومیه  به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سئو و طراحی سایت نه تنها در ارومیه بلکه در سرتاسر ایران آماده خدمات رسانی به شما عزیران است. هدف از تشکیل این گروه، توسعه وب فارسی و کمک به افراد و صنایع مختلف برای حضور در بازار وب است. طراحی سایت ارومیه برای تسریع و فراهم نمودن بستری مناسب برای حضور در دنیای تجارت آنلاین به مشاوره طراحی سایت و بررسی نیازهای مشتریان و راهنمایی برای دست یابی به یک مسیر و نتیجه در زمینه کاری شما اقدام می نماید.
در نظر داشته باشید که ما صرفا برای مشتریان خود سایت طراحی نمی کنیم بلکه با طراحی سیستم های اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل ابزاری را در اختیار آنها قرار می دهیم تا بتوانند به نتایج مورد نظر خود برسند. همچنین علاوه بر ایجاد ابزار مناسب به آنها کمک می کنیم تا بتوانند به خوبی از این ابزار استفاده کنند و تا انتهای راه همراه آنها هستیم. برخی از خدمات مهمی که آی بولود به مشتریان خود ارائه می دهد عبارتند از : طراحی سایت حرفه ای ، سئو و بهینه سازی سایت  و مشاوره بازاریابی اینترنتی در ارومیه و شهرستان است.

 قیمت سئو وب سایت چگونه تعیین می شود؟
هزینه انجام سئو با توجه به کلمات انتخابی کارفرما، مدت زمان مورد نیاز تا رسیدن به نتیجه، عمر دامین و سلامت فنی سایت به صورت ماهانه اعلام می شود.

 مدت زمان رسیدن به صفحه اول گوگل چه قدر است؟
زمان انجام پروژه سئو، بستگی به سختی و سطح رقابت کلمات کلیدی مد نظر کارفرما دارد و با توجه به این معیارها، زمان به سرانجام رسیدن پروژه در ابتدای کار به کارفرما اعلام می شود.