امروزه با توجه به تغییرات که در مورد ارز های رایج دنیا ، به تدریج شاهد کنار رفتن آن ها و جایگزین شدن ارز های دیجیتال می شویم . به همین خاطر ، طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال یک اقدام مهم از سوی سایت های صرافی هاست تا افراد را به این سمت بکشانند. تیم ما با داشتن نمونه کار های حرفه ای به شما در این زمینه کمک می کند.
ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، اتریوم ، تتر ، پرفکت مانی و وب مانی و … در سال های اخیر شناخته شده تر از گذشته شده اند و افراد زیادی چه برای سرمایه گذاری و چه برای خرید و فروش از خارج از کشور به این ارزها نیاز پیدا کرده اند و از آن جا تحریم روی این ارز ها تاثیری ندارد ، با توجه به شرایط تحریم استفاده از ارزهای آنلاین میتواند راهکاری مناسب برای معاملات خارجی باشد. بنابراین طراحی و راه اندازی وبسایت  صرافی آنلاین تبدیل به کسب و کاری پر رونق گشته است.

صرافی ها مجموعه هایی هستند که  در آن قیمت ارز های دیجیتالی و دلار دائما در حال تغییر است. ممکن است قیمت در این ساعت یک چیزی باشد ولی در ساعت بعد تغییر کند. حال اگر مجموعه شما بزرگ باشد و حوزه کاری شما بین المللی باشد ، وجود یک سایت بسیار به شما کمک می کند. زیرا بدون داشتن یک سایت در خارج از کشور ناشناخته باقی می مانید و معامله ای نخواهید داشت. اما با طراحی سایت حرفه ای صرافی می توانید خدمات صرافی خود را در سراسر دنیا ارائه دهید . 

هزینه راه اندازی صرافی آنلاین

هزینه راه اندازی صرافی ارز دیجیتال با توجه به امکانات و حجم کاری که برای صرافی مد نظر گرفته میشود متفاوت است و با مشاوره رایگان و صحبت در مورد ساختار صرافی هزینه مشخص خواهد شد

طراحی صرافی ارز دیجیتال

ساختار طراحی این صرافی ها اکثرا از نوع کاربر با صرافی هستند ، یعنی صرافی ارزهای مشتریان را از آنها خریداری میکند

طراحی ظاهری سایت صرافی آنلاین و سایر خدماتی که میخواهید داشته باشید با هماهنگی و گفتگو برنامه ریزی خواهد شد.

 

 

" برای طراحی سایت ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید "

صرافی آنلاین و اتوماتیک ارزهای دیجیتال

 

موفقیت در عرصه ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین و اتریوم  و سایت هایی ماند نوبیتکس و والکس که در این زمینه راه اندازی شده اند،می تواند هرکسی را وسوسه کند تا نسبت به راه اندازی سایت صرافی ارز دیجیتال ازخود اقدام کند. اما باید این نکته را در نظر بگیریم که طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال نیازمند رعایت یک سری قوانین است . ساخت سایت صرافی باید به صورت اختصاصی و توسط طراحان حرفه ای سایت که در مورد علوم بلاک چین ها و طراحی سایت اکسچنج اطلاعات داشته باشد ، طراحی شود. اگر طراحی سایت شما به صورت اصولی انجام شود می تواند تاثیر شگرفی در کسب و کار و درآمدتان داشته باشد.

هزینه ساخت و راه اندازی صرافی ارز دیجیتال و دیگر سایت های تخصصی آی بولود همچون طراحی سایت خدمات و طراحی سایت فروشگاهی، با توجه به امکانات مورد نیاز میتواند متفاوت باشد. برای اطلاع از شرایط هزینه ها و امکانات طراحی سایت با ما تماس بگیرید تا در مورد بهترین شیوه برای کسب و کار شما به طور منحصر به فرد راهنمایی های لازم انجام شود. شما همچنین میتوانید نمونه کارهای طراحی سایت  ارز دیجیتال را از تیم آی بولود دریافت و مشاهده نمایید. 

 

امکانات سایت صرافی ارزهای دیجیتال

 • کیف پول
 • احراز هویت
 • تایید دو مرحله ای
 • نمایش قیمت لحظه ای ارز دیجیتال
 • نمایش آنلاین قیمت انواع ارز دیجیتال
 • نمایش قیمت ارز به صورت نموداری و گرافیکی
 • قابلیت تبدیل و محاسبه انواع ارز ها
 • امکان احراز هویت در سایت برای افزایش امنیت سایت
 • خبرنامه برای انتشار انواع اخبر اقتصادی
 • حساب کاربری پیشرفته برای کاربران
 • امکان تعریف سطوح کاربری در سایت
 • اتصال به api سایت binance.com