سایت شرکتی را می‌توانیم یک پلتفرم آنلاین معرفی کنیم که از آن برای ارائه و نمایش محصولات، خدمات، اطلاعات و فعالیت‌های یک شرکت به کاربران و مشتریان استفاده می‌کنند. سایت‌های شرکتی ممکن است تفاوت‌های زیادی با دیگر سایت‌ها داشته باشد و نیاز است تا از فضای مخصوص برای جلب نظر خریداران و دریافت کنندگان خدمات برخوردار باشد.

 این سایت‌ها جزء پلتفرم‌های بسیار قدرتمند به حساب می‌آیند که طبق یکسری استراتژی‌های درست و اختصاصی ایجاد شده و می‌توانند از رقبای خود پیشی بگیرند. سایت‌های شرکتی دارای ویژگی‌هایی هستند که به سرعت می‌توان آنها را به روز رسانی کرده و ارتباطی موثر و مستقیم با مشتری‌ها برقرار نمود. در این مقاله برای شما در مورد بهترین سایت شرکتی صحبت کرده و اطلاعاتی که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند را در اختیارتان قرار می‌دهیم. بهترین سایت های شرکتی نه تنها از نظر ظاهری زیبا و چشم نواز هستند، بلکه کارایی و عملکرد فوق العاده ای نیز دارند. بهترین سایت های شرکتی به طور موثری نشانگر هویت برند می باشند، اطلاعات مفید و ارزشمندی را به مخاطبان ارائه می دهند و به طور کلی تجربه کاربری یا UX عالی را برای بازدیدکنندگان ایجاد می کنند.

 

شما می توانید برای سفارش طراحی سایت شرکتی و همچنین مشاهده مراحل سفارش طراحی سایت در ارومیه با مشاوران شرکت آی بولود تماس بگیرید. 

 

سایت شرکتی چه نوع سایتی است؟

 

طراحی سایت شرکتی

در مورد اینکه سایت شرکتی چه سایتی است؟ باید بگوییم که هدف اصلی این سایت‌ها ارائه و معرفی خدمات و محصولات مختلف است. به عبارتی ایجاد بهترین سایت شرکتی را می‌توانیم یکی از بهترین کارها برای تبلیغات و جلب اعتماد مخاطبان معرفی کنیم. هر چقدر سایت شرکتی شما حرفه‌ای باشد می‌تواند به عنوان یک برگ برنده برای شما لحاظ شود. موضوعی که باید در نظر داشته باشید این است که در صورتی که دارای یک حرفه و کسب و کار هستید و هنوز سایت مخصوص به خود را راه اندازی نکرده‌اید، این موضوع می‌تواند باعث شود تا در رتبه پایین‌تری از رقبا قرار گرفته و برند شما در کوتاه مدت شناخته نشود.

 به دلیل اینکه از طریق سایت می‌توان اقدام به دریافت آی نماد و دیگر نشان‌های اعتماد کرد در نتیجه بین تمامی روش‌های فروش و ارائه خدمات، داشتن یک سایت شرکتی می‌تواند گزینه مناسبی برای افزایش فروش و رسیدن به درآمد بالا در کمترین زمان باشد. یکی از مهم‌ترین و پرتقاضا‌ترین سایت‌های موجود در جهان و کشور ایران را می‌توانیم سایت‌های شرکتی معرفی کنیم که برای تمامی کسب کارها ضروری بوده و تمام مدیران و روسای شرکت‌ها باید داشتن یک سایت شرکتی قوی و طراحی بهترین سایت شرکتی را توسط تیم و اشخاص متخصص و با تجربه در اولویت قرار دهند.

 

بخش‌ های مختلف سایت شرکتی

یک سایت شرکتی می‌تواند بخش‌ها و امکانات مختلفی داشته باشد و اگر شما بخواهید فروش خود را بیشتر کنید یا شرایطی را فراهم کنید که کاربران بتوانند بهتر از سایت شما استفاده کنند، نیاز است تا همه یا برخی از مهمترین بخش‌های این سایت‌ها را بشناسید. توجه داشته باشید هنگام طراحی بهترین سایت شرکتی، بسیاری از طراحان و شرکت‌های طراحی سایت از قبل از شما سوال می‌کنند که نیاز به چه بخش‌ها یا امکاناتی در سایت خود دارید.

 

بهترین سایت های شرکتی

 در ادامه مهمترین بخش‌های یک سایت شرکتی را به شما معرفی می‌کنیم:

  1. بخش اخبار و مقالات
  2. بخش محصولات و نمونه کارها
  3. بخش گالری ویدیویی یا تصاویر؛ دسته‌بندی تصویری
  4. بخش مربوط به نظرات کاربران و خریداران
  5. انواع بخش‌های ناوبری در سایت
  6. بخش معرفی محصول و ارائه ویژگی‌های آن
  7. بخش معرفی برندها، خدمات و معرفی همکاران
  8. بخش نقشه و لوکیشن، بخش تماس با ما، درباره ما

برای اینکه بهترین سایت شرکتی را داشته باشید باید همه بخش‌های ذکر شده را در سایت خود لحاظ کرده و از طراح بخواهید علاوه بر بخش‌های ذکر شده بخش‌های دیگر را نیز که می‌تواند برای شرکت و حوزه کاری شما مهم باشد را در سایت قرار دهد.

 

معرفی بهترین سایت‌ های شرکتی

بسیاری از افراد قبل از سفارش بهترین سایت شرکتی تمایل دارند بهترین این سایت‌ها را بشناسند تا پس از بررسی و آنالیز آنها و در نظر گرفتن ویژگی‌های ظاهری، بتوانند سایتی مانند آنها سفارش دهند. در حال حاضر بیشتر سایت‌های درآمدزا و پربازده علاوه بر داشتن سرعت بالا و کیفیت بی‌نظیر، از طراحی کاربر پسند و زیبایی ظاهری نیز برخوردار هستند. به همین دلیل در صورتی که شما می‌خواهید یک سایت شرکتی سفارش دهید نیاز است تا بهترین سایت‌های شرکتی ایرانی را بشناسید تا آنها را برای سایت خود الگو قرار دهید. از بهترین سایت‌های شرکتی ایرانی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

البته به غیر از موارد ذکر شده سایت‌های شرکتی دیگری نیز وجود دارند که از مزیت‌های عالی مانند سرعت بارگذاری بالا، سادگی ظاهری، امنیت بالا، طراحی بی‌نظیر، کدنویسی تمیز و دامنه کوتاه برخوردار هستند و شما با الگو گرفتن از آنها می‌توانید سایت خود را طراحی کنید.

بهترین شرکت طراحی سایت تبریز میتواند با قیمت مناسب یک وبسایت فوق العاده را برای شما آماده کند.